.

 לצאת באומץ אל החופש

אם את כאן

ז לו 

אני זוכרת את התקופה שבה הייתי שבויה בפחד נוראי, מנסה להבין אם אני חווה אלימות, מבינה שמערכת היחסים שאני נמצאת בה פוגעת בי ובילדים והיא כבר לא מתאימה לי, אבל לא מצליחה לסדר לעצמי בראש- האם זה בכלל אלימות? כמה זה מבלבל, האם יכולה להיות אלימות אם אין סימנים כחולים? ואיך בכלל אחת כמוני הגיעה למצב הזה?

כל הזמן האשמתי את עצמי שהרי גם אני חלק ממערכת היחסים הזו אז אולי אני עושה משהו שגורם לצד השני לדבר לא יפה, להיות כוחני, לשלוט בכל צעד שלי, בכספים, לאיים, להפחיד..

וכמה כאב כמה פחד.. בא לי לברוח מכאן אבל אם אזוז זה בטח יהיה יותר גרוע, או יפגע בילדים, ולא יהיה כסף, וגם מקום לגור זה בעיה, איך אפשר לצאת מזה בשקט, ברוגע והבנה של שני הצדדים?

 

 

 הידיעה העמוקה שמצבים כאלה מביאים לסוף קיצוני ומסוכן משתקת, הנסיון לפנות לעזרה ולגלות שלא תמיד מבינים אותך, ולא תמיד יש פתרון, או לחילופין שהפתרון שמציעים הוא לא משהו שאת רוצה, כמו מקלט למשל, אז מה עושים?

אין סוף מצבים של אין מוצא, הובילו אותי להתחיל לחפש פתרונות. לפגוש, בתחילת הדרך, נפגעות נוספות, בהמשך גם פגשתי נפגעים, לשמוע את הסיפור שלהם להבין איך הם חושבים ומה הוביל אותך למקום בו הם נמצאים ויחד עם ההדרכה והליווי שהדרכתי אותם יכולתי ללמוד כל פעם עוד קצת על עצמי.

חברתי לעבודה במקלטים והדרכתי נפגעות בתהליכי העצמה, השתלבתי בקבוצות שונות של חד הוריות שחוו דברים דומים, אבל די מהר התחלתי להבין שהלך הרוח בקבוצות הללו, שגם אני הייתי חלק ממנו, לא מביא פתרון למצב שלי כנפגעת עם 4 ילדים, לא מבחינה נפשית ובטח לא מבחינה כלכלית.

לא רציתי יותר לכעוס על המדינה שלא עוזרת, על גורמים במערכת שלא מבינים מה את עוברת ולא נותנים לך פתרון, בתי משפט שלא מבינים מה את עוברת וממשיכים להתעלם ולקרוא לזה סכסוך משפחתי, וגם ממש עייפתי מלפחד מבן הזוג שלימים הפך לגרוש שלי, או לפנות לעזרה בכל פעם שהוא היה מנסה לפגוע עם קונץ אלים חדש, ובכל פעם מחדש להרגיש, שאני במעגל ללא מוצא ושאף אחד לא מצליח לתת לי פתרון לעצור את האלימות הזו שלא הפסיקה להכנס לחיי גם אחרי הגירושין.

אני זוכרת את עצמי יושבת בכנס של חד הוריות שומעת את הדברים הנאמרים מהבמה וחושבת לעצמי ומייחלת עמוק פנימה, שיגיע הרגע שבו לעולם לא אהיה תלויה יותר במזונות הזעומים שבית המשפט פסק לי או בכל התנהגות אמפטית ממנו, או מאיזה גורם מערכת באשר הוא.

באותה עת לא ידעתי, שממש באותו הרגע נולדו החיים החדשים שלי וכי שינוי החשיבה שלי מהציפיה, שמישהו אחר יבין את המצב שלי או יעזור לי מולו, למקום שבו הבנתי לעומק שאני ורק אני אוכל להציל את עצמי, יסלול לי דרך אל החיים הנפלאים שאני חיה היום עם ילדי.

פניתי לספרים וסדנאות בתחום המודעות, למדתי והבנתי את חוק המשיכה, וכיצד אנחנו יכולים לכוון ולמשוך לחיינו את מה שאנחנו רוצים והתחלתי לפעול ממש, אבל ממש הפוך ממה שפעלתי עד כה. הלכתי עם הלב ועם מה שהיה נכון לי ולא עוד עם קול ההגיון ועם המילים ששמעתי מאחרים, ואתם שואלים מה קרה?- זה עבד בגדול, מעבר לכל מה שיכולתי לדמיין.

כל פעם שהתעוררו הפחדים או המוח ההגיוני להגיד לי שאני לא פועלת נכון, הזכרתי לעצמי שמה שעשיתי עד עכשיו לא הביא לי את התוצאות שרציתי לחיות- לא באופן רגשי ובטח לא כלכלי, אז חייבים לעשות משהו אחר. כי כשממשיכים לעשות אותו דבר אי אפשר לצפות לתוצאות אחרות..

כמה פעולות ראשוניות היו הבסיס לשינוי שהצלחתי ליצור בחיינו,

התעקשתי להמשיך לעבוד כעצמאית וללוות נפגעות ונפגעי אלימות ולא להכנע למצב הכלכלי שבו יצאתי ממערכת היחסים ולחפש לעצמי "עבודה מסודרת". אבל במקביל עבדתי על עצמי על מנת להכניס רוגע לחיי, במדיטציות שעשיתי כל יום, הליכות על שפת הים ותרגילים אחרים שעליהם אני מדברת בהרחבה במהלך הקורס.

ניתקתי כל קשר עם הגרוש, למרות שהיו ביננו 4 ילדים במשמורת משותפת, כי הבנתי שאין טעם לתקשר עם אדם ששם לו למטרה לפגוע בי וממילא לא אזכה לשיתוף פעולה, אך במקביל יכולתי להפסיק לכעוס עליו ורק לחוש רחמים על כך שהוא לא רואה את המצב וכיצד הוא פוגע בילדים שלו ולקוות ולאחל לו בתוך ליבי שיצליח להגיע למקום טוב יותר בחיים שלו. גם על ההתנהלות מול גרוש מתעלל ומה עושים על מנת שהילדים יחיו ברוגע, אני מדברת ומדריכה בהרחבה בקורס.

הפסקתי לפנות לגורמי מערכת שיעזרו לי בכל פעם שהיתה סוגיה שלכאורה דורשת את התערבותם והתחלתי להאמין בכל ליבי (ואחרי אין ספור פגיעות מגורמי מערכת שונים) שרק אני אביא את השינוי לחיינו. במקביל התחלתי לדמיין לעצמי בדיוק מירבי את המצב שבו אני רוצה לחיות עם ילדי, באיזה רוגע ושלווה, באיזה בית יפה, באילו טיולים וחוויות שנעבור, אנשים שנכיר וכולי וכולי כיד הדמיון שרק הצלחתי לדמיין.

ככל שדמיינתי יותר, התחלתי יותר להאמין, התחזקתי והתחלתי להבין שאני כבר לא אותה אישה חלשה שפוגעים בה, שגונבים ממנה, שאטומים למה שהיא חווה ועוברת, אלא יש בי את הכח לשנות והעוצמה להשפיע לא רק על החיים שלי אלא גם על חיים של אחרים.

איך עשיתי את זה תוכלו ללמוד צעד אחר צעד במהלך הקורס, אותו החלטתי להוציא מתוך ההבנה שאין כמעט הדרכה היום לנפגעות ונפגעים, אין באמת לאן לפנות על מנת לצאת מהמצב הזה, רוב הנפגעים והנפגעות לא באמת מאמינים שהם יכולים לצאת מהמעגל האלימות ומעטים האנשים שיודעים לעזור ולהדריך כיצד סוללים את הדרך החוצה אל החופש.

אני שהלכתי את הדרך בהצלחה והדרכתי מאות נפגעים לעשות את מה שאני עשיתי, רציתי להביא את הבשורה לכל מי שרק אצליח ולומר לכל מי שקורא עכשיו את המילים האלה ולא בטוח אם זה אפשרי, שלא רק שניתן לצאת ממעגל האלימות אלא שאפשר לבנות חיים נפלאים.

הקורס הזה יסביר לכם איך עושים את זה ומה צריך להשתנות וגם כמה אתם אנשים נפלאים ועצמתיים שיש בכם רצון ותשוקה עזה לחיות חיים טובים ואתם יכולים ללמוד כיצד לחיות אותם מבלי שאף אחד יפריע או יפגע בכם יותר.

הקורס נועד עבור אלה שרוצים לשנות, שמאסו בתסכולים, פגיעות ואטימות של המערכת ובאמת מחפשים פתרון.. כל המידע שאחלוק אתכם בקורס הזה נולד מתוך שנים רבות של כאב, למידה ונסיון שעבורי ועבור האנשים שאני מלמדת ועוברים את הקורס הוכיח את עצמו בגדול.

אז עכשיו, נותר לי רק לשאול אתכם:

לא הייתם רוצים להכניס משהו חדש לחייכם?

 

לאפשר לעצמכם להרגיש שאתם ראויים לחיים

טובים יותר, לאפשר לעצמכם להאמין שוב בעצמכם

ובעולם הזה..

אין רגע יותר מתאים מהרגע הזה, הוא גם הרגע היחידי שיש לכם, כאן ועכשיו... קחו החלטה,

 

הכניסו את הפרטים שלכם למטה ונפגש מיד בשיעור הראשון, שישלח לכתובת המייל שתכניסו.

 

אני מזמינה אתכם להעיז עבור

עצמכם, עבור הילדים שלכם..

תמצאו כאן הרבה ידע, כלים והבנה,

אם רק תסכימו לפתוח את העיניים והלב..

 

שלכם באהבה,

עטרת

"הקורס פשוט מדהים!!!"

 "אני שמחה ומעריכה מאוד שהתאפשר לי ללמוד את הקורס שלך.

 יש אנשים טובים בדרך זה מה שבטוח".

 

ד.ש

"את מלווה אותי מרחוק ומקרוב"

"בזכותך הצלחתי לחזור לחיים מספקים, מלאים בשמחה, ויטאליות ותשוקה.
אוהבת מלא".

 

ט.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.